Українсько-канадські програми набирають розмаху...

15 вересня 2011

До Національного університету «Острозька академія» прибули дві групи канадської молоді — учасники обмінних програм «СORE/ECO» та «CORE/HEALTH», які координує організація «Канада-Світ-Молодь».

Після прильоту учасники програми разом зі своїми українськими партнерами перебували деякий час в одному із рівненських таборів, щоб краще познайомитись між собою.

Сьогодні одна група поїхала у місто Нетішин, а інша — прибула в Острог. Саме у цих містах впроваджуватимуться вищезгадані програми і проживатиме українсько-канадська молодь протягом трьох місців. Волонтери втілюватимуть у життя проекти, спрямовані на вирішення проблем навколишнього середовища та на охорону здоров’я, відповідно до концепції їх програми.

Таку ж діяльність провадять зараз дві групи українських студентів, які минулого тижня відлетіли до Канади і наразі перебувають у провінції Британська Колумбія на узбережжі р. Юкон.