Вітальна вечірка для студентів-першокурсників від Братства спудеїв

15 вересня 2011

Під егідою Братства спудеїв Острозької академії 14 вересня в Студентському клубі відбулася вітальна вечірка для студентів-першокурсників «Від 90-х до сьогодні».

Чудовий настрій та заряд позитиву для усіх присутніх забезпечили талановиті діджеї. Проте, окрім запальних танців під веселу музику, студенти мали можливість насолодитися виступами творчих колективів Національного університету «Острозька академія». Зокрема, показали свої таланти колектив сучасного сопртивного танцю «Шейк» та колектив спортивного бального танцю «Реверс».

Вечір вдався на славу — першокурсники окунулися у вир студентського життя, познайомилися із старшими колегами, активно відпочили і відновили баланс сил, щоб продуктивно і наполегливо вчитися.