Fresher’s Day на факультеті романо-германських мов

14 вересня 2011

Fresher’s Day — під такою назвою 13 вересня пройшла зустріч старшокурсників факультету романо-германських мов зі студентами першого курсу.

Перед початком свята організатори подарували кожному із фрешменів (новачків) значки, стрічки і кульки у корпоративному стилі, а також листівки з фото власника та обіцянкою-побажанням всередині. Для прикладу, листівки спонукали «класти Longman під подушку кожної ночі, допомагати друзям і намагатися робити їх мрії реальністю, говорити людям, які їх оточують, приємні речі та залишатися собою...».

Урочистості розпочалися із привітання заступника декана з навчально-виховної роботи Олени Белявської. Вона щиро привітала першокурсників із успішним вступом до Острозької академії, побажала успіхів, натхнення та наполегливості.

Культурна програма, яку підготували іноземні філологи, була досить різноманітною та подарувала безліч позитивних емоцій глядачам. Першокурсники насолодилися театральними мініатюрами, запальною румбою, виступами гурту «ПостСкриптум» та «Singing Group», а також дивовижними мелодіями, виконаними на роялі.

Кульмінацією свята стала урочиста обіцянка першокурсників англійською мовою. Спудеї запевнили, що будуть дружніми, добрими, поважатимуть ректора, декана та викладачів і ніколи не спізнюватимуться на лекції...