Колекція стародруків Острозької академії поповнилась подарунком її випускників

13 вересня 2011

Випускники Національного університету «Острозька академія» 2001 року спеціальності «Історія» подарували своєму університетові цінний подарунок — трактат «Про втілення божественного слова». Це книга, над якою працювали професори Сорбонського університету, видана у Венеції у 1758 році.

«Саме на цьогорічній зустрічі, присвяченій десятиріччю закінчення Острозької академії, випускники вирішили віддячити альма-матер, подарувавши книгу. Ми вважаємо, що вона стане гарним доповненням колекції рідкісних книг Острозької академії», — повідомляє випускниця Національного університету «Острозька академія», кандидат історичних наук, старший викладач кафедри культурології та філософії Наталія Конопка.

До слова, більшість випускників цієї групи знайшли себе на педагогічній ниві. Так, в Острозькій академії окрім Наталії Конопки працюють завідувач кафедри політології Інна Шостак, кандидати історичних наук, доценти кафедри історії Микола Близняк та Ігор Плевако, а також бібліотекар першої категорії Алла Шевцова.