«Спортивний ранок» у Національному університеті «Острозька академія»

09 вересня 2011

Загальноуніверситетською ранковою зарядкою Острозька академія відзначила День фізичної культури і спорту.

У переддень свята о 7.00 год. студенти, викладачі, декани факультетів, проректори і навіть ректор Ігор Пасічник зібралися гуртом на університетському стадіоні, щоб покращити своє здоров’я та настрій.

Спортивний ранок в Національному університеті «Острозька академія» пройшов весело і з користю, адже усі присутні дружно виконали рухливу розминку під музику, пробіжку і гімнастичні вправи.

Таким чином Острозька академія вкотре підтвердила, що тут бути здоровим і спортивним — модно. Здоровий спосіб життя можна сміливо назвати візитною карткою Національного університету «Острозька академія». За його дотримання та пропагування студенти і викладачі щорічно отримують гранти, премії та стипендії.

Сьогодні ж відзначили проспортивну позицію університету загалом. За активну участь у Всеукраїнському місячнику «Спорт для всіх — спільна турбота» та з нагоди Дня фізичної культури і спорту колектив Острозької академії був нагороджений подякою міського голови та медаллю Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту України.