В Острозькій академії стартували канадсько-українські обмінні програми

08 вересня 2011

Вчора вісімнадцять студентів та двоє викладачів Національного університету «Острозька академія» відлетіли до Канади для участі у канадсько-українських обмінних молодіжних волонтерських програмах «CORE/ECO» та «CORE/HEALTH». Навзамін, 10 вересня до України прибуде стільки ж учасників із канадської сторони.

Названі обмінні програми координує організація «Канада-Світ-Молодь», що існує вже 40 років й має налагоджені контакти більше ніж з 50 країнами світу. Партнерство «Канади-Світ-Молодь» та Національного університету «Острозька академія» триває більше 15-ти років і близько 400 студентів університету змогли взяти участь в унікальних програмах обміну.

Загалом, в Острозькій академії діє чотири обмінні програми під егідою «Канада-Світ-Молодь», які дають цінну можливість для сорока студентів щороку жити протягом трьох місяців у Канаді та залучитися до роботи громадських організацій. Студенти опановують досвід країни-партнера в економічній, соціальній, управлінській, освітній та інших галузях, отримують лідерські навички планування подій, благодійних акцій, знайомляться з людьми різних національностей, що проживають у Канаді, та особливостями їх культури, вдосконалюють знання англійської й французької мов.