Нові обрії українсько-китайської співпраці в Острозькій академії

07 вересня 2011

Національний університет «Острозька академія» минулого року розпочав українсько-китайську співпрацю, оголосивши набір студентів на сертифікатну програму із вивчення китайської мови, якою керував викладач Синьцзянського університету, професор Фида Умар.

Цього року співпраця між Національним університетом «Острозька академія» та Синьцзянським аграрним університетом перейшла на якісно новий рівень, оскільки ректори вишів Ігор Пасічник та Ло Чу Джанг підписали офіційний договір про співпрацю. Таким чином, Острозька академія стала першим вищим навчальним закладом Європи, який уклав договір із Синьцзянським аграрним університетом.

Документ визначає основні напрямки спільної діяльності університетів, серед яких розробка нових проектів, обмін студентами, магістрами та аспірантами, обмін професорсько-викладацьким складом та навчальними матеріалами, двостороння участь в конфереціях, семінарах та інших наукових заходах, які проводяться в університетах-партнерах, а також участь в загальних магістерських програмах, інноваційних проектах, культурних та спортивних подіях.

Відтепер спудеї провідного вишу України найближчих п’ять років матимуть змогу не лише вивчати китайську мову, а й відвідати країну-партнера, поспілкуватися з її громадянами та ознайомитися з культурою.