Нові впровадження та доробки обговорювали під час навчально-методичного семінару на факультеті романо-германських мов

09 лютого 2011

Щомісячний навчально-методичний семінар відбувся 9 лютого на факультеті романо-германських мов.

Мета семінару – інформування професорсько-викладацького складу факультету романо-германських мов про нові доробки та проекти.

Віднедавна Національний університет «Острозька академія» позиціонує себе як офіційний тестовий центр міжнародної компанії «Pearson Education». Тетяна Ширяєва, викладач кафедри англійської мови та літератури, презентувала професорсько-виклацькому складу концепцію щойно впровадженого тесту, його переваги для українських студентів та особливості  складання.  За словами Тетяни Михайлівни, налагоджена співпраця з компанією на базі факультету романо-германських мов триває вже близько 6 років.  А невдовзі  студенти Острозької академії вже матимуть змогу зареєструватися та впродовж травня-червня скласти тест на володіння іноземною мовою Pearson Tests of English General (PTE G).

До уваги присутніх Світлана Філонік, викладач кафедри англійської мови та літератури, представила розробку відеокурсу. Найближчим часом готується до публікації навчально-методичний посібник, як додаток до базового програмного матеріалу. Проект відеокурсу розробляється спільно з волонтером обмінної програми «Канада. Світ. Молодь» Кетрін Ралф.