Лекція першокурсникам від Миколи Жулинського

01 вересня 2011

У Національному університеті «Острозька академія» першу лекцію першокурсникам прочитав відомий український науковець, директор Інституту літератури ім. Т. Г. Шевченка, академік Острозького академічного братства Микола Жулинський.

Візит Миколи Жулинського до Національного університету «Острозька академія» у День знань вже став доброю традицією. Цьогоріч Микола Григорович прочитав першу лекцію першокурсникам щодо сучасного стану та перспектив розвитку України.

Микола Жулинський сподівається, що майбутнє нашої держави — у руках прогресивної молоді, якою, на його думку, є студенти Острозької академії. Лише глибоке осмислення суспільних проблем, помірковані цивілізовані дії, відродження й примноження самобутньої української культури, розвиток національної свідомості та патріотизму можуть стати однією із важливих передумов на шляху, який потрібно пройти Україні, щоб зайняти гідне місце у світі, вважає Микола Жулинський.