Vivat інавгурантам Острозької академії!

28 серпня 2011

Інавгурація-2011 — урочиста церемонія посвяти першокурсників у спудеї Національного університету «Острозька академія» відбулася 28 серпня.

Студентами Українського Оксфорду стало понад 400 юнаків та дівчат, які представляють усі регіони України. У заході традиційно взяли участь театралізовані герої: засновники Острозької академії — князь Василь-Костянтин Острозький та княжна Гальшка Острозька, видатні діячі Острозького освітньо-культурного осередку — Іван Федорович та Герасим Смотрицький. У присутності професорсько-викладацького складу університету, гостей та батьків першокурсники склали присягу спудея Острозької академії.

Першокурсників привітали ректор Острозької академії, Герой України Ігор Пасічник, настоятель студентсько-викладацького храму ім. преп. Федора Острозького, декан гуманітарного факультету Василь Жуковський, а також почесні гості — співголова Наглядової ради НаУОА Любомир Буняк, протектор НаУОА Роман Василишин, заступник міського голови Острога Віктор Мацун.

Крім цього, ректор університету Ігор Пасічник вручив мантії викладачам Острозької академії, що захистили докторські та кандидатські дисертації.

Церемонія Інавгурації завершилася урочистим введенням першокурсників до храму науки — Національного університету «Острозька академія».