Презентація другої збірки Анатолія Білого

08 квітня 2011

У Національному університеті «Острозька академія» відбулася презентація збірки студента другого курсу спеціальності «Літературна творчість» Анатолія Білого. Друга, після «Грона душі», книга під назвою «На березі космосу» поєднала у собі поетичні, прозові та драматичні твори автора. Молодий літератор із Дніпропетровщини, переможець численних всеукраїнських конкурсів дослідницьких робіт, конкурсів «Інтелектуали Криворіжжя-2008», «Кращий журналіст-початківець», поетичних змагань «Собори наших душ», «Проба пера», а з минулого місяця – член Спілки письменників України, коротко розповів про свій літературний доробок: «Я намагаюсь шукати щось небуденне в буденності, красиве серед некрасивого. Дві невеличкі збірочки – це частинки моєї душі, її стан та найтонші порухи».

Із виходом у світ нової збірки Анатолія привітав декан гуманітарного факультету Василь Жуковський, викладачі кафедри журналістики та літературознавства, одногрупники, а також старший колега «по перу», друг і наставник, відомий острозький поет Олесь Ундір, який присвятив молодому літераторові власний вірш.

Учасники академічної студії-театру «Слово» змогли передати загальний настрій творчості Анатолія Білого, продекламувавши його поезії, уривки із оповідань та п’єс.

Анатолій поділився із публікою своїми планами на майбутнє, у які входить спроба себе у таких жанрах прози, як повість і детектив, а також втілення у твори своїх численних задумів та сюжетів.