Книжкова експозиція до Дня здоров’я в Острозькій академії

08 квітня 2011

У рамках відзначення Всесвітнього Дня здоров’я у науковій бібліотеці Національного університету «Острозька академія» відкрили книжкову виставку-огляд «Культура здоров’я – здоровий спосіб життя».

Працівники бібліотеки традиційно проводять тематичні виставки з метою привернути увагу студентів до злободенних проблем та актуальних питань. Зокрема, виставка на тему охорони здоров’я спрямована на підтримку ідеології університету у пропагуванні здорового способу життя серед студентства.

До уваги відвідувачів бібліотеки представлено близько 30 книжкових та періодичних видань. Всі експонати здебільшого стосуються безпеки життєдіяльності людини, фізичної культури, гігієни, а також згубного впливу шкідливих звичок на становлення особистості. За словами Михайла Потока, завідувача відділу обслуговування бібліотеки: «Це – не лише книжкова експозиція, а й передусім виховний захід, адже здоровий спосіб життя найкраще пропагувати через освіту та книгу».