В Острозькій академії привітали ювіляра

01 серпня 2011

Колектив Острозької академії на чолі з ректором Ігором Пасічником привітав Миколу Грищука із його 60-річчям. Як відомо, Микола Володимирович стояв у витоків відновлення Острозької академії, а тому його вклад у розвиток альма-матер є неоціненним. Друзі та колеги із вдячністю привітали ювіляра та висловили найкращі побажання на його адресу.

Ректор академії відзначив іменинника унікальним подарунком, вручивши ексклюзивний примірник Острозької Біблії, виготовленої за спеціальним замовленням для Миколи Володимировича. Як зазначив ректор академії Ігор Пасічник, Микола Володимирович є єдиною людиною, ім’я якої за життя викарбовано на меморіальній дошці пошани Острозької академії. Окрім того, ювіляр є єдиним членом колективу, хто є повним кавалером Почесних відзнак університету: срібно-бурштинової відзнаки «Острозька академія» та срібної Медалі «Князь Василь-Костянтин Острозький», викарбуваної Монетним Двором України.

Ректорат запропонував Миколі Володимировичу продовжувати й надалі свою роботу в АГЧ, однак він виразив бажання працювати в подальшому на науковій ниві на посаді доцента кафедри муніципального права та адміністративно-правових дисциплін.