Острозька академія «увімкнула українське»

07 жовтня 2011

До Дня народження альма-матер студенти Національного університету «Острозька академія» провели акцію «Увімкни українське».

Студенти-волонтери протягом дня безкоштовно розповсюджували серед водіїв маршрутних транспортних засобів та громадськості міста Острога компакт-диски зі збіркою якісної української музики, що представляє історію і сучасність нашої пісні.

Акція проходила у рамках Року української пісні, який триває в Острозькій академії. Нагадаємо, що цьогоріч відбулося багато заходів, приурочених цій події, зокрема студентсько-викладацький флеш-моб «OA-dance», акція письмового вшанування історії української пісні, яка ввійшла до «Книги рекордів України» та інші урочисті заходи за участі студентства.