Острозька академія: змагання вищої ліги і перший софтбольний майданчик в Україні

08 липня 2011

У Національному університеті «Острозька академія» відкрили перший в Україні софтбольний майданчик. Урочистості з нагоди цієї події та відкриття III туру Чемпіонату України із софтболу серед жіночих команд вищої ліги відбулися 7 липня на території новозбудованого майданчика.

Цю знаменну подію відвідало багато почесних гостей — віце-президент Європейської софтбольної федерації В’ячеслав Смагін, державний тренер з бейсболу та софтболу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України Віталій Лизогубенко, ректор Національного університету «Острозька академія», Герой України Ігор Пасічник, начальник відділу з питань фізичної культури і спорту Рівненської обласної державної адміністрації Володимир Гуділін, голова відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області Микола Петренчук, голова Острозької районної державної адміністрації Василь Дума, перший заступник міського голови м. Острога Віталій Ундір.

Завітав на відкриття змагань і меценат, за підтримки якого здійснювалось будівництво бейсбольно-софтбольного поля, Чед Лідлі (США). Йому було надано право здійснити перший кидок на новому майданчику та тим самим заохотити спортсменів до яскравої, видовищної і сильної гри.

Стосовно учасників, то варто зауважити, що за перемогу у III турі Чемпіонату України із софтболу в Острозькій академії змагатимуться сім команд із шести міст України — команда «Ніка» (м. Луганськ), «Кіровоградський національно-технічний університет спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву № 2» (м. Кіровоград), «Західний вогонь» (м. Рівне), «Колос» (м. Кіровоград), «Крим» (м. Сімферополь), «Дончанка» (м. Донецьк), «Острозька академія» (м. Острог).

Уважно стежитиме за перебігом змагань суддівська команда у складі головного судді змагань, судді Європейської софтбольної федерації Станіслава Прохотілова, судді Європейської софтбольної федерації Марини Руденко та суддів міжнародної категорії Микола Пономарьова і Віталія Лизогубенка.

Як зазначив віце-президент Європейської софтбольної федерації В’ячеслав Смагін: «Зараз, коли вирішується питання повернення бейсболу і софтболу в Олімпійську програму 20-го року, дуже актуальним і важливим є відкриття цього майданчика. Від імені федерації я хотів би сказати щире дякую всім, хто доклав зусиль до будівництва цього чудового майданчика, адже він дозволяє спортсменам зустрічатися тут, тренуватися і потім показувати чудові результати».