Доктори філології відвідали «Острозьку академію»

21 червня 2011

За ініціативи доктора філологічних наук, професора Галини Вокальчук, Національний університет «Острозька академія» відвідали доктор філологічних наук, професор, дійсний член АН вищої школи України, ректор Полтавського національного педагогічного університету імені В. Короленка Микола Степаненко та кандидат філологічних наук, доцент, професор, завідувач кафедри історії та культури української мови Волинського національного університету імені Лесі Українки Світлана Богдан.

Гості були вражені ґрунтовними розповідями Анастасії Хеленюк про історію та сучасність Острозької академії.

Другою частиною візиту стало знайомство з науковим доробком лексикографічної лабораторії «Острозький неограф», видання якої поціновані як у Луцьку, так і в Полтаві.

Наприкінці візиту доктори філології зустрілися з ректором «Острозької академії», Героєм України Ігорем Пасічником.

«Про вашу Пасіку можна складати легенди та писати книги», — зазначив М. Степаненко.