Наш голова Братства спудеїв відвідав Європейську студентську конвенцію

06 вересня 2011

Голова Братства спудеїв Національного університету «Острозька академія», представник Національного студентського союзу Віктор Артеменко відвідав 22-гу європейську студентську конвенцію. Вона проходила з 30 серпня по 3 вересня в місті Лази (Польща) та була присвячена проблемам і перспективам розвитку вищої освіти в Європі та світі. В заході взяли участь представники більше, ніж сорока країн світу.

Конвенція пройшла за участі міністра освіти Республіки Польща Барбари Кудрицької. Європейські студенти мали можливість обговорити з міністром переваги та недоліки вищої освіти в Європі, особливості впровадження Болонського процесу та те, що принесе освітянській Європі головування Польщі в Європейському союзі.

Національні студентські лідери також обговорили особливості та перспективи розвитку Східноєвропейського партнерства й соціальні проблеми, що стосуються студіюючої молоді.