Стартувала українсько-білоруська обмінна програма

06 вересня 2011

Національний університет «Острозька академія» традиційно налагоджує і підтримує зв’язки із університетами різних країн світу. Зокрема, минулого року за ініціативи декана економічного факультету Людмили Козак було підписано договір про співпрацю із Полєським державним університетом (Республіка Білорусія).

Вчора у Національному університеті «Острозька академія» уже вдруге стартувала вищевказана обмінна програма. П’ятеро студентів економічного факультету із Білорусії приїхали на навчання до Острозької академії, стільки ж три місяці навчатиметься у місті Пінську.

Реалізація цієї програми дасть можливість острозьким студентам опановувати досвід Республіки Білорусії в освітній, економічній, соціальній, управлінській та інших сферах, знайомитись із особливостями зарубіжної культури, вдосконалити знання російської та білоруської мов. Відповідно, студенти Полєського державного університету будуть опановувати українську мову, вивчати досвід функціонування економіки, освіти та культури України.