Студентський подарунок до Дня міста

06 червня 2011

Студенти першого курсу факультету політико-інформаційного менеджменту Національного університету «Острозька академія» з нагоди святкування Дня міста Острога у п’ятницю, 3 червня, зійснили прибирання державного історико-культурного заповідника «Замкова гора».

Ініціатором акції стала Оксана Квашук — заступник декана з навчально-виховної роботи, доцент кафедри психолого-педагогічних дисциплін.

За словами пані Оксани прибирання приурочено також і до Дня захисту довкілля, який відзначали 5 червня. «Студенти прибирали місто, в якому вчаться, живуть і розвиваються. Подібні заходи — прояв не лише громадської свідомості студентської молоді, а й їх бажання виявити свою любов до Острога та довкілля загалом».

Варто зауважити, що такі студентські ініативи уже стали доброю традицією в Острозькій академії, адже спудеї постійно прибирають не лише територію власного вищого навчального закладу, а й міста, в якому він розташований.