Студентське фотозізнання в коханні

06 червня 2011

З нагоди свякування 911-ї річниці міста Острога Братство спудеїв Національного університету «Острозька академія» влаштувало фотовиставку «Я люблю Острог». В Центральному парку міста експонувалися близько сорока світлин відповідної тематики. Так студенти відобразили своє бачення міста, в якому вони навчаються, і виявили свою любов до нього.

Участь у виставці взяло семеро ініціативних студентів Острозької академії, що захоплюються мистецтвом фотографії. Серед авторів фотозізнань у любові для міста Острога Сергій Бебко, Наталія Коваль, Анна Пецюк, Назарій Зеленчук, Іван Зварика, Діана Білоконенко та Ольга Пархомчук.

Жителі міста були приємно здивовані, що студентство долучилось до організації свята. Незважаючи на те, що це була лише виставка, а не ярмарок, відвідувачі виявляли бажання придбати роботи. Це свідчить про те, що творчість острозьких спудеїв справедливо поцінована.

Ще одним підтвердженням останнього є і щирі слова вдячності для студентів з боку очільників міста і району. Зокрема, до організаторів виставки з вітальними словами зверталися міський голова Олександр Шикер, заступник міського голови Володимир Мацун, голова районної державної адміністрації Василь Дума та голова районної ради Рустам Хутиз.