Американський професор відмітив винятковість острозьких студентів

03 червня 2011

Сьогодні, 3 червня, волонтери та працівники відділу зв’язків з громадськістю Національного університету «Острозька академія» мали честь зустрітися із доктором богослів’я, професором Леонідом Якобчуком.

Ще у молодому віці Леонід Остапович виїхав закордон. Наразі він займається плідною викладацькою діяльністю як на теренах України, так і в США. З цією метою він відвідує Україну двічі на рік. У Національному університеті «Острозька академія» Леонід Якобчук викладає вже впродовж 14 років. Його наукові напрацювання сформульовані у трьох лекційних курсах: «Християнська етика», «Біблія і феномен культури», «Біблійна антропологія».

Під час зустрічі пан Леонід поділився із зацікавленими студентами та працівниками Острозької академії своїми спогадами про життя в Україні, про професійне становлення та наукову діяльність. Розказав про відмінності між українськими, зокрема острозькими, студентами та їх американськими колегами і наголосив на винятковості спудеїв Острозької академії.

Приємним завершенням розмови стала фотосесія з Леонідом Якобчуком. На згадку про грунтовне спілкування студенти подарували для Леоніда Остаповича фото з пам’ятним написом.

Зустріч з американським професором Зустріч з американським професором