Люблю «СЛОВО»!

04 червня 2011

Прес-залу Національного університету «Острозька академія» 2 червня наповнив дух таланту та натхнення. Студія-театр «Слово», яка уже рік діє при кафедрі української мови, організувала вечір, присвячений студентським хобі і талантам «Світ моїх захоплень».

Викладач Любов Черуха, яка і очолює студію-театр, зібрала талановитих студентів з усіх факультетів та допомогла перебороти скромність і показати, чим їм подобається займатися. Хтось співав, хтось декламував свої вірші та вірші улюблених письменників, хтось ділився своєю прозою. Дехто вишиває, інші роблять чудові прикраси з бісеру та полімерної глини, а, наприклад, Христина Федорич, студентка третього курсу спеціальності «Українська мова та література», займається орігамі та квілінгом (від англ. «quilling» — мистецтво скручування довгих та вузьких смужок паперу) і дарує прекрасні «hand-made» листівки своїм друзям та знайомим.

Атмосфера вечора не лишила байдужим нікого із присутніх і, напевно, пробудила в них бажання і собі спробувати робити щось своїми руками або пошукати в собі невідкриті таланти.

Ведучі вечора запропонували цей день — 2 червня — відтепер вважати Днем хобі і кожного року святкувати його таким самим приємним та дружнім студентсько-викладацьким колом. Закінчив захід святковий торт, спечений студенткою другого курсу спеціальності «Літературна творчість» Діаною Кобернюк, яка саме таким способом виражає своє захоплення — готувати солодкі та смачні подарунки.

Люблю «СЛОВО»!Люблю «СЛОВО»!