Презентація обмінних програм в Острозькій академії

06 квітня 2011

Відділ міжнародного співробітництва Острозької академії презентував цьогорічні студентські обмінні програми. Уже 15 років Острозька академія дає можливість студентам побувати закордоном.

До прикладу, канадсько-українська обмінна програма «Канада. Світ. Молодь» існує вже 40 років і тісно співпрацює з 50 країнами. В Україні цей проект користується великим успіхом і реалізовується в чотирьох варіантах.

Обмінні програми дають цінну можливість для молоді, зокрема  для студентів, брати активну участь у розвитку гармонійного та здорового суспільства. Цінністю цієї програми є те, що вона дає величезний досвід учасникам, адже вони мають можливість жити протягом трьох місяців у Канаді та залучитися до роботи громадських організацій, спостерігати, аналізувати та порівнювати.

Усі бажаючі взяти участь у програмі можуть знайти докладнішу інформацію на офіційному сайті Острозької академії або, безпосередньо, у Відділі міжнародного співробітництва.