Паспортний вік гуманітарного факультету!

03 червня 2011

Традиційно в Острозькій академії кожен факультет святкує свій день народження. З 29 травня до 3 червня представники гуманітарного організовували низку заходів, присвячених своєму ювілею — шістнадцятій річниці з часу заснування.

Не проходить жодне святкування на гуманітарному без молебню, відправленого деканом, настоятелем студентсько-викладацького храму преподобного Федора Острозького Василем Жуковським. Тож у понеділок увесь факультет зібрався в храмі, щоб розпочати з молитви Тиждень факультету. Окрім цього, першого дня святкувань вручалися символічні паспорти для викладачів та студентів гуманітарного факультету, а також відбувалася виставка-продаж предметів рукоділля.

Другий день святкувань був примітним урочистим відкриттям графіті, присвяченого річниці факультету, виставкою наукових доробків студентів, а також казковим острозьким балом на подвір’ї академії.

Оскільки третій день святкування Тижня гуманітарного факультету збігся із Днем захисту дітей, то студенти організовували заходи, присвячені дитячій тематиці. Найбільше усім запам’яталося переодягання представників факультету у дитячий одяг — «У казковому світі гуманітарного». Продовжили тематику дня постановка казки в академічному парку, конкурс між факультетами на кращий малюнок на асфальті і благодійна акція на збір книг для бібліотеки села Оженіно.

У четвер вся академія спостерігала святкове караоке в академічному парку, на якому охочі змогли поділитися своїми співочими талантами. Ввечері, на честь Тижня гуманітарного факультету, студенти організовували флеш-моб «ОА-dance», а після того — літературно-музичний вечір.

Святкування завершилися спортивними змаганнями і низкою заходів проти тютюнопаління, а заключним етапом Дня народження став літературний похід.