Бути чи не бути?

03 червня 2011

Щороку факультет романо-германських мов дивує студентів та викладачів Острозької академії своєю акторською майстерністю та винахідливістю, влаштовуючи вечір, присвячений п’єсам Вільяма Шекспіра. Цього року особливо активними були першокурсники, які підготували приємні сюрпризи.

Глядачі мали нагоду побачити інтерпретацію таких світових шедеврів, як «Ромео і Джульєта», «Гамлет», «Макбет», «Король Лір», а також почути прекрасну пісню у виконанні Singing group. Розкішні костюми, усмішка на вустах, неймовірна гра акторів-початківців — ось чим насичений був вечір Шекспіра. Ні палюче сонце, ні хвилювання не завадили чудовому святу. Задоволення отримав кожен присутній!

Одна із учасниць цього феєричного дійства, студентка першого курсу, Ірина Мовчан, поділилася з нами своїми враженнями: «Я в захваті від публіки! Коли ти на сцені, то намагаєшся вкласти всю душу, щоб передати настрій героя. Щиро дякую за допомогу Олександрові Кононенку, який допомагав нам. Я думаю, що потрібно частіше проводити такі вечори. Це допомагає проявити себе як особистість».

Велику подяку студенти першого курсу висловили і своєму кураторові Іванні Гаврилюк, яка брала активну участь в організації дійства.