Академія танцює!... під дощем…

03 червня 2011

Феєричне вражаюче дійство об’єднало усі факультети Острозької академії в запальному ритмі танцю. У межах Тижня гуманітарного факультету, який цьогоріч досяг паспортного віку, студенти та викладачі взяли участь у грандіозній танцювальній постановці під назвою «Академія танцює», або «ОА-dance». Більше 300 людей кожного дня репетирували по кілька годин на стадіоні університету велетенську танцювальну постановку. Музичний супровід складався із пісні Руслани Лежичко — «Кажуть», композиції гурту «Хорта» — «Небокрай» та прекрасної «Квітки-душі» у виконанні Ніни Матвієнко.

Всередині танцю почав накрапати дощ, який до фіналу встиг перетворитися у справжню зливу. Жоден учасник танцювального дійства не втік під навісу, а мужньо та щасливо дотанцював і став частиною великого напису «Я люблю ОА!», сердечком у якому став саме гуманітарний факультет. Усі учасники та глядачі вважають цей танець символічним, оскільки Острог так довго чекав дощу, і раптом, коли триста студентів піднесли руки догори, почалася справжня літня злива.

Завершився танець велетенськими обіймами усіх учасників та тривалими оплесками глядачів. Адміністрація гуманітарного факультету дякує студентам усіх факультетів, які взяли участь у цьому заході та не пошкодували часу на репетиції. Особливо хотілося б подякувати авторові ідеї танцювального флеш-мобу, заступникові декана з виховної роботи гуманітарного факультету Ларисі Мініч та головному хореографу, авторові постановки, студентці четвертого курсу спеціальності «Українська мова та література» Марині Карповець за терпіння та наполегливість в організації свята.