Казковий бал на гуманітарному факультеті

01 червня 2011

У межах святкування Тижня гуманітарного факультету 31 травня на території Острозької академії відбулося чарівне дійство – Острозький бал.

Свято було приурочене до 10-ліття спеціальності «Релігієзнавство». З вітальними словами до представників цієї спеціальності та гуманітарного факультету загалом виступили декан факультету професор Василь Жуковський та випускниця першого набору спеціальності «Релігієзнавство» Катерина Якуніна.

У цей день студенти, одягнені у розкішні сукні та костюми кружляли подвір’ям академії під мелодії у виконанні Українського народного оркестру Рівненського державного гуманітарного університету та учнів Острозької дитячої музичної школи.

Родзинкою вечора стали маски на обличчях учасників балу, що внесли нотку  загадковості й таємничості у цей і без того прекрасний захід.