Знаменитому хору Острозької академії 16 років!

01 червня 2011

У рамках святкування свого 16-річчя Студентський народний академічний хоровий колектив Національного університету «Острозька академія» підготував звітний концерт, підсумувавши усі досягнення за попередній рік і пригадавши найулюбленіші пісні.

Розпочав свято відомий острозький розспів «Стіхіра», «Forgiven», а також композиція Зденека Лукаша «Алілуя».

Відомо, що свій талант хор підтвердив на Міжнародному фестивалі академічних хорів «IFAS — 2010» (м. Пардубіце, Чеська Республіка), на якому Україна була представлена вперше. Глядачі мали змогу переглянути слайд-шоу з яскравими фотографіями і разом з тим дізнатися цікаві моменти подорожі хору до Чехії.

Продовжив вечір уривок з композиції «Думи мої», присвячений творчості Тараса Шевченка. Окрім цього, у залі пролунали стрілецькі пісні, весела композиція від Ольги Кушнер та Мар’яни Сусь, а першокурсниця Оксана Деркач подарувала глядачам пісню про рідний край.

Реставратор Микола Бендюк від імені університету вручив колективу символічний паспорт, а директор КМЦ Острозької академії Дар’я Швая подякувала усім учасникам хорового колективу та вручила подяки за вагомий особистий внесок у культурно-мистецьке життя академії найактивнішим. Подяку від ректорату університету отримала і диригент Лариса Бащук.

Завершила концерт відома одночастинна кантата «Молюсь за тебе, Україно» у виконанні Студентського народного академічного хорового колективу Національного університету «Острозька академія», молодіжного камерного хору «Елеос», соліста диякона Ростислава Бащука під диригуванням Оксани Денисюк.