Нові обрії співпраці Острозької академії з навчальними закладами Польщі

31 травня 2011

Делегація із Національного університету «Острозька академія» побувала на конференції «Політика та процес розвитку локального і регіонального в умовах глобалізації», що відбувалася 26-27 травня у місті Островці-Свєнтокшиському (Польща).

Науковий захід організовано Вищим коледжем бізнесу та підприємництва й низкою інших навчальних та наукових інституцій сусідньої держави. Співорганізатором конференції виступив і Національний університет «Острозька академія», який представляли перший проректор професор Петро Кралюк, завідувач кафедри міжнародної мовної комунікації доцент Галина Крайчинська, а також старший викладач кафедри релігієзнавства Михайло Якубович.

Доповіді острозької делегації викликали чимале зацікавлення в інших учасників. Професор Петро Кралюк у своєму виступі наголосив на важливості налагодження співпраці між культурними осередками, які розбудовували князі Острозькі, адже свого часу Іван (Януш) Костянтинович Острозький (1554 — 1620 рр.) доклав чимало зусиль і для розвитку Островця-Свєнтокшиського.

У майбутньому планується налагодження й більш тісної співпраці, зокрема обміну студентами та видання спільних наукових праць.