В Острозькій академії відбувся круглий стіл на тему «Захист прав дітей»

31 травня 2011

У Національному університеті «Острозька академія» 28 травня відбувся круглий стіл на тему «Захист прав дітей». Організаторами виступили юридична клініка «Pro bono» правничого факультету Острозької академії (керівник Марія Цип’ящук), юридична клініка Юридичного інституту Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника (керівник Юрій Венгринюк) та Івано-Франківський обласний осередок Ліги студентів Асоціації правників України.

На захід також були запрошені як експерти представник Відділу кримінальної міліції у справах дітей Острозького МВ УМВС України Тарас Шевчук, представник Острозького відділу у справах молоді та спорту районної державної адміністрації Ірена Ковальчук, представник Української Гельсинської спілки з прав людини Сергій Буров в Україні та практикуючий юрист Олена Курганська.

Під час круглого столу обговорювались теми, що стосуються захисту прав дітей, в першу чергу тих, які знаходяться без належного нагляду з боку дорослих, із неблагополучних сімей та дітей-сиріт. Також експерти спілкувалися зі студентами про роль держави як регулюючого чинника у таких справах.

Після закінчення студенти мали змогу взяти участь у майстер-класі від керівника юридичної клініки Юридичного інституту ПНУ ім. Василя Стефаника для консультантів юридичних клінік.