В Острозькій академії підписали угоду про співпрацю із Прикарпатським університетом ім. В. Стефаника

31 травня 2011

Братство спудеїв Національного університету «Острозька академія» та члени Студентського сенату Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника 28 травня підписали договір про співпрацю.

У документі задекларовані основні засади співробітництва та форми обміну інформацією між університетами. За умовами договору відбуватиметься також активна співпраця юридичних клінік Національного університету «Острозька академія» та Прикарпатського університету  ім. Василя Стефаника.

У п’ятницю, 3 червня, в Івано-Франківську відбудеться підписання перших домовленостей між університетами, у яких будуть окреслені конкретні напрямки роботи та визначений перелік орієнтовних заходів на найближчий період.