Василь Нор та Вальдемар Вітлінський — почесні доктори Острозької академії

25 травня 2011

Професорсько-викладацький склад економічного та правничого факультетів, а також студенти цих факультетів 25 травня з приємністю вітали новопризначених почесних докторів Острозької академії, яким відповідно до рішення вченої ради присвоєно це звання за значний внесок у розвиток Національного університету «Острозька академія».

Мантії та дипломи, що засвідчують їх звання, ректор Національного університету «Острозька академія» професор Ігор Пасічник урочисто вручив двом  відомим науковцям України – завідувачеві кафедри кримінального процесу і криміналістики юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, академікові Національної академії правових наук України, докторові юридичних наук, професорові Василеві Нору та завідувачу кафедри економіко-математичних методів Київського нацiонального економічного унiверситету імені Вадима Гетьмана докторові економічних наук, професорові Вальдемарові Вітлінському.

Почесні доктори Острозької академії запевнили, що будуть продовжувати активну співпрацю для успішного виконання завдань, які стоять перед університетом на сучасному етапі. «Зберегти, примножити і передати наступним поколінням ті славні традиції, які були закладені понад чотириста років тому, – ось що головне, – говорить почесний доктор університету Василь Нор. – Адже сьогодні Острозька академія зайняла почесне місце серед провідних навчально-наукових закладів України. До того ж, університет успішно виконує свою місію – готувати національну еліту, примножувати знання, творити науку, розвивати національну культуру».