Острозька академія нагородила найкращих юних журналістів Рівненщини

25 травня 2011

Співорганізаторами конкурсу «Я — журналіст!» є Національний університет «Острозька академія», Видавничий дім «ОГО», управління освіти та науки Рівненської облдержадміністрації та Рівненська Мала академія наук учнівської молоді. Керівник конкурсу — викладач кафедри журналістики та літературознавства НаУ «Острозька академія», головний редактор ВД «ОГО» Віталій Голубєв.

Умови конкурсу «Я — журналіст!» передбачали підготовку творчої роботи на тему «Цікаве — поруч» (про цікаву людину або місце в Рівненській області), а також есе «Чим приваблює мене професія журналіста». Вітаючи переможців конкурсу, Петро Кралюк відзначив високий рівень виконання робіт, оригінальність мислення юних авторів. «Можливо, не всі ви станете журналістами, але багато хто має перспективу стати гарним письменником, оповідачем», - наголосив проректор НаУ «Острозька академія».

Цьогоріч учасниками конкурсу стали 69 учнів. Володарі одного першого, двох других та чотирьох третіх місць, а також лауреати конкурсу «Я — журналіст!» отримали пам'ятні дипломи, літературу з журналістики, фотоальбоми від організаторів та спонсорів. Переможцем конкурсу став учень 11 класу Любиковицької ЗОШ І-ІІІ ст. Сарненського району Петро Катеринич із циклом журналістських матеріалів «Майстри Полісся».

Окрім учнів-переможців, організатори також відзначили педагогів, які підготували найбільше учасників конкурсу. Серед них — і викладач кафедри журналістики та літературознавства НаУ «Острозька академія» Вікторія Назарук.