Науковці Острозької академії обговорили проблематику культурної ідентичності у Замості (Польща)

24 травня 2011

У місті Замость (Люблінське воєводство, Республіка Польща) 19-20 травня проходила Міжнародна конференція «Центрально-Східна Європа у процесі трансформації та інтеграції. Культурний вимір».

Організаторами cтали Національний університет «Острозька академія», Державна Вища Професійна Школа ім. Шимона Шимоновича в Замості (Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu), Університет Марії Кюрі-Склодовської в Любліні (Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie).

Науковці з Польщі та України, представники неурядових організацій та влади обговорили культурні аспекти європейської ідентичності на прикладі країн Центрально-Східної Європи та їхній вплив на всі сфери суспільного розвитку з акцентом на поглиблення міжкультурної комунікації.

Острозьку академію на конференції представляли перший проректор, проф. Петро Кралюк, викладачі факультету міжнародних відносин доцент Борис Атаманенко, Андрій Семенович та викладачі гуманітарного факультету Дмитро Шевчук, Михайло Якубович, Вікторія Назарук.

За результатами заходу планується опублікувати збірник наукових праць. Конференція стала черговим прикладом плідної співпраці між Острозькою академією та Державною Вищою Професійною Школою ім. Шимона Шимоновича.