Науковців Острозької академії відзначили почесними нагородами

23 травня 2011

З нагоди святкування Дня науки 20 травня в Рівненському обласному музичному драматичному театрі відбулися урочистості, на яких викладачів Національного університету «Острозька академія» було відзначено почесними грамотами та нагородами.

Завідувач кафедри індоєвропейських мов Інна Ковальчук отримала Почесну грамоту Рівненської обласної ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та особистий внесок у розвиток науки.

Завідувач кафедри документознавства та інформаційної діяльності Олена Шершньова була нагороджена Почесною грамотою Рівненської обласної державної адміністрації за розробку системи туристичних маршрутів територією історичної Волині.

Декан правничого факультету Артем Філіп’єв та декан економічного факультету Андрій Цапін отримали Почесні грамоти управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації.