Святкували тиждень ПІМу!

20.05.2011

Цього тижня, з 16 по 20 травня, студенти спеціальностей «Психологія», «Політологія» і «Документознавство та інформаційна діяльність» святкували Тиждень свого факультету — факультету політико-інформаційного менеджменту!

Урочистості розпочалися із феєричного привітання викладачів та студентів факультету на червоній доріжці, яка пролягала від воріт університету до входу в навчальний корпус. Так, кожен представник факультету зміг відчути себе голівудською зіркою. Того ж дня на великий перерві під час урочистого відкриття Тижня факультету проректор з навчально-виховної роботи Руслана Каламаж та декан Андрій Рибак привітали усіх зі святом, а також нагородили найактивніших спудеїв грамотами. Завершився перший святковий день на факультеті ПІМ вечором музикотерапії, на якому не лише «ПІМівці», а й усі охочі слухали музику під відкритим небом.

Родзинкою другого дня святкування стало футбольне переодягання — в цей день студентів та викладачів факультету політико-інформаційного менеджменту впізнавали за яскравими футболками улюблених команд та відомих гравців. Така тематика є невипадковою, адже саме цей факультет славиться неодноразовими перемогами у футбольному турнірі «Кубок ректора». Логічним продовженням теми дня став турнір з міні-футболу, в якому у спортивній боротьбі зустрілися студентсько-викладацькі команди факультету. Кульмінацією святкового вівторка став вечір української музики «Свої», на якому виступили студенти, викладачі та дітки викладачів факультету ПІМ із україномовними композиціями. Окрім цього на концерті свої україномовні дарунки для «пімчиків» представили й інші факультети.

У середу ПІМ влаштував пікнік, на якому відбувався конкурс оригінальної випічки. Також в цей день психологи проводили авторські тренінги для всіх бажаючих, а ввечері студенти зібралися у дружньому колі, щоб насолодитися джазовою музикою та романтикою травневого вечора.

Традиційно в рамках святкування Тижня факультету студенти-політологи влаштовували Конкурс оратора, а викладачі факультету дивували весь університет своїм акторським талантом, адже вже вдруге під керівництвом доцента кафедри психолого-педагогічних дисциплін Галини Гандзілевської вони влаштували незабутню виставу.

Останній день веселого та насиченого святкування Тижня факультету політико-інформаційного менеджменту запам’ятався смачним печивом із передбаченнями та побажаннями, яке роздавали на перервах. Флеш-проект «Веселка», що передбачав створення спільного малюнку долонями викладачів, студентів і, навіть, ректора університету став фінальним акордом тижневих розваг і урочистостей.

Студентська рада та деканат висловлює щиру подяку усім, хто долучився до створення свята, а особливо працівникам Редакційно-видавничого відділу, які так люб’язно надавали свої послуги із виготовлення поліграфічної продукції. Саме завдяки організаторам та учасникам заходів приємні враження від тижневої феєрії залишаться аж до наступного року.