Викладачі Острозької академії одягли театральні маски

20 травня 2011

У рамках святкування тижня факультету політико-інформаційного менеджменту члени студентсько-викладацького театру «Катарсис» організували театральний вечір, який відвідали усі бажаючі студенти Острозької академії.

Розпочали театральний вечір гості свята — духовий оркестр Острозького військового ліцею. Члени гуртка «Театру і психодрами» представили роман Юрія Бондарєва «Берег» у власній інтерпретованій постановці. З побажанням творчого натхнення до акторів звернулася муза театру Мельпомена. Невеличкий сценічний подарунок під назвою «Комашки бешкетують» підготував для усіх присутніх дитячий театр «Вулик», який функціонує при кафедрі психолого-педагогічних дисциплін. Викладацький склад «Катарсису» підготував для глядачів постановки під назвами «Пропозиція» і «Моя жінка — брехуха».

Керівник театру Галина Гандзілевська, декан факультету політико-інформаційного менеджменту Андрій Рибак, а також завідувач кафедри психолого-педагогічних дисциплін Марія Шугай привітали усіх учасників та глядачів свята і нагородили найталановитіших акторів театральними масками. У номінації «Найкраща пара театру» перемогу здобули викладачі Оксана Квашук та Ігор Карчевський, студентка групи Пс-21 Олена Тарасюк отримала нагороду за «Найвдаліший акторський дебют». Маски отримали і наймолодші учасники театру Данилко та Кароліна.