Відбулися дебати між кандидатами на голову Братства спудеїв Острозької академії

19 травня 2011

На пленарному засіданні Братства спудеїв, 18 травня, велися дебати між кандидатами на посаду нового голови. Адже 25 травня відбудуться вибори голови Братства спудеїв!

Цього року виявили бажання стати очільником студентського самоврядування двоє учасників: Віктор Артеменко (студент третього курсу економічного факультету) і Максим Шевчук (студент третього курсу факультету політико-інформаційного менеджменту). Засідання проходило у чотири тури: це виступ і представлення кандидатів, запитання від опонентів, присутніх і від ще чинного голови Ігоря Дороша.

Кожен із претендентів виголошував доповідь із концепцією майбутньої діяльності. Максим Шевчук бажає продовжувати захист прав та інтересів студентів; організовувати концерти, акції, флешмоби та туристичні поїздки; прагне налагодити співпрацю з іншими органами студентського самоврядування та з іншими навчальними закладами. «Хочу, щоби усі побачили активне Братство спудеїв і відчули масив виконаної роботи її попереднім складом», — зазначив представник від факультету політико-інформаційного менеджменту.

Віктор Артеменко також вважає доцільним відстоювати і представляти інтереси студентства; планує запустити студентське телебачення і видавати інформаційно-аналітичний вісник Братсва спудеїв, а також святкувати День рідної мови щомісячно. «Ми прагнемо створити позитивний імідж Братства спудеїв шляхом просування корпоративного іміджу, культурної спадщини і створенням лінії сувенірної продукції», — доповнив представник економічного факультету.