Концерт «Свої» в Острозькій академії

19 травня 2011

В рамках святкування тижня факультету політико-інформаційного менеджменту та Року української пісні 17 травня в Острозькій академії відбувся концерт під назвою «Свої». Дійство проходило саме під такою назвою, оскільки студенти та викладачі виконували українські вокальні й танцювальні композиції.

В програмі концерту були представлені вокальні номери від кожного факультету. Також глядачів порадували дітки з театру «Вулик», що діє при кафедрі психолого-педагогічних дисциплін, виконуючи веснянки.

Здивували всіх присутніх викладачі з факультету політико-інформаційного менеджменту виконанням «Віночку українських пісень».

На святі рідної музики були також присутні і художники, які малювали портрети та дружні шаржі всім охочим.

Вкінці концерту за кількістю оплесків переможцем було визначено дитячий театр «Вулик». У подарунок юні таланти отримали солодкий приз від організаторів.