Всеукраїнська наукова конференція «Маркіян Шашкевич та епоха Івана Франка»

18 травня 2011

У стінах Острозької академії відбулася Всеукраїнська наукова конференція «Маркіян Шашкевич та епоха Івана Франка», присвячена двохсотій річниці з Дня народження Маркіяна Шашкевича. Ця конференція увійшла до циклу наукових конференцій «Шляхами Івана Франка».

До організаційного комітету увійшли представники різних університетів та інститутів України. Серед них Михайло Гнатюк — професор Львівського національного університету імені Івана Франка, Петро Кралюк — перший проректор Національного університету «Острозька академія», Феодосій Стеблій — завідувач відділу нової історії України Інституту українознавства імені Івана Крип’якевича НАН України, Богдан Якимович — професор Львівського національного університету імені Івана Франка та Богдан Тихолоз — доцент Львівського національного університету імені Івана Франка.

До організації конференції долучилися Львівський національний університет імені Івана Франка, Національний університет «Острозька академія», Інститут українознавства імені Івана Крип’якевича НАН України, Львівське обласне відділення «Товариства Україна-Світ», Міжнародна асоціація франкознавців та Шашкевичівська комісія у Львові. Конференція тривала два дні — 16 та 17 травня.