Студентка Острозької академії отримає нагороду від Міністра освіти

18 травня 2011

Відповідно до наказу Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Дмитра Табачника студентка магістеріуму Національного університету Острозька академія Оксана Пухонська стала переможницею фінального етапу І Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед студентів ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації (гуманітарного профілю).

У фінальному етапі, який відбувся 5 березня, взяло участь 254 студенти вищих навчальних закладів зі всієї України. Усі учасники мовно-літературних змагань продемонстрували високий рівень знань, проте лише п’ятеро з них виявили не лише фахову підготовку, але й креативність у розв’язанні конкурсних завдань, а тому і стали переможцями конкурсу. В п’ятірку найкращих достойно увійшла і студентка Острозької академії.

Переможців фінального етапу конкурсу вітатиме Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник під час урочистого нагородження, яке відбудеться 22 травня на Чернечій горі в місті Каневі.