Острозькі студенти дебатували у Польщі

13 травня 2011

Четверті польсько-українські дебати відбулись 6 травня у місті Замосць (Польща). У них взяли участь представники Студентського Кола міжнародних відносин Вищої Школи Заводової ім. Шимона Шимоновича (м. Замосць) та студенти факультету політико-інформаційного менеджменту Національного університету «Острозька академія».

З вітальним словом до учасників дебатів під час їх відкриття звернулись ректор та проректор Вищої Школи Заводової ім. Шимона Шимоновича, які подарували українській стороні книги їх власного видавництва.

Українську сторону на дебатах представляли студенти спеціальності «Політологія» Оксана Бурова, Леся Бендюк, Галина Рибак, Арсен Овдійчук, Володимир Карповець, Роман Коваль та координатор – декан факультету політико-інформаційного менеджменту Андрій Рибак.

Темою цьогорічних дебатів стали конфлікти у Північній Африці. Студенти з обох країн представили власне бачення причин, особливостей перебігу та наслідків конфліктів у Лівії, Єгипті, Тунісі тощо, а також ролі у них міжнародної спільноти. Загалом дискусія складалась із трьох тематичних блоків, на кожен з яких студенти готували власні доповіді. Дискусія супроводжувалась мультимедійними презентаціями, а також переглядом короткого фільму про збройні сутички у Єгипті.

Проведення дебатів такого рівня стало традицією Острозької академії, оскільки подібна польсько-українська дискусія відбувається вже вчетверте. Студенти з обох країн мають унікальну можливість не лише висловити власні думки з приводу подій, що відбуваються у світі, а й почути думки своїх колег із сусідніх країн.