Студент Острозької академії представляв Україну в Естонії

13 травня 2011

Студент Національного університету «Острозька академія», віце-президент Національного студентського союзу Віктор Артеменко представляв Україну на весняному з’їзді правління Європейського студентського союзу (European students’ union), що проходив у м. Таллінні (Естонія) з 1 до 8 травня.

Європейський студентський союз (European students’ union) – це міжнародна громадська організація, що займається захистом студентської молоді Європи.

У межах заходу відбулися семінари «Financing higher education – financing students’ future», де обговорювалась проблема урізання державних витрат на освітню сферу та методи її вирішення.

Загалом захід зібрав близько 150 учасників із 40 країн Європи. Студент Острозької академії був одним із двох представників української делегації.