Виставка присвячена подіям Другої світової війни

11 травня 2011

У стінах Острозької академії 10 травня відбулася виставка на тему «Острожчина в роки Другої світової війни».

Організаторами виступили директор музею Національного університету «Острозька академія» Анастасія Хеленюк та старший науковий співробітник Острозького державного історико-культурного заповідника Марія Данилюк. Студенти мали чудову нагоду ознайомитися з одягом, елементами обмундирування, нагородами та іншими цікавими експонатами, що відображають життя Острожчини в роки Другої світової війни, а також побачити на світлинах відважних учасників воєнних дій, які захищали місто.

Полиставши сторінки минулого, студенти мали можливість пригадати важкі часи, коли Острог був окупований німцями.

На запитання про те, як студенти сприйняли виставку і що їх найбільше зацікавило, організатор Марія Данилюк відповіла: «Багато молодих людей хоче більше дізнатися про якісь незвичайні та не всім відомі факти з історії Острожчини в період Другої світової війни, про життя людей у той нелегкий час. Студенти цікавляться, і тому виставка має велике значення у формуванні розуміння війни як такої».