Новий проект лексикографічної лабораторії LEXILAB

10 травня 2011

Лексикографічна лабораторія LEXILAB факультету романо-германських мов Національного університету «Острозька академія» спільно з перекладацькою агенцією повного циклу Лінгвістичничний Центр® та компанією Webfocus бере участь у створенні та публікації «Практичного англо-українського словника фразеологічних синонімів з вправами», який буде видано у вересні 2011 року у формі друкованого словника з компакт-диском, що містить розширену електронну версію словника.

Словник буде вперше представлений у рамках проведення XVIII Форуму видавців у Львові (10-14 вересня 2011 року) на стенді Лінгвістичного Центру®.

Практичний англо-український словник фразеологічних синонімів є повністю новим проектом у галузі англо-української фразеології та є доступним у друкованому та електронному форматах, що максимально враховують потреби сучасних користувачів. Авторизовані користувачі матимуть змогу користуватися Словником на спеціалізованій сторінці Серії www.folk-dictionary.com

Це видання є словником живої мови, оскільки містить вислови, що широко вживаються у різних сферах життєдіяльності сучасної людини. Він містить близько 50 000 фразеологічних одиниць, що упорядковані у вигляді синонімічних рядів та передбачає зручний і швидкий пошук фразеологічних одиниць за допомогою алфавітного покажчика. Окрім цього, словник оздоблений тематичними вправами, що спрямовані на вивчення широковживаних фразеологізмів методом їх двомовного перекладу та контрастивності.

Книга має навчальне завдання, спрямоване на практичне опанування широковживаної термінології в обох мовах та є науково-популярним виданням, придатним для зручного практичного використання сучасними користувачами.