Подія року: року української пісні в Острозькій академії!

05 травня 2011

У рамках відзначення Року української пісні в Острозькій академії травневий перелік заходів розпочався приїздом в університет колективу Рівненської обласної філармонії із ексклюзивним концертом, присвяченим історії української пісні.

Культурно-мистецький центр Національного університету «Острозька академія» тривалий час співпрацює з Рівненською обласною філармонією і тому часто запрошує їх при проведенні різних культурних заходів. Цьогоріч адміністрація філармонії першою проявила ініціативу долучитися до академічної акції та підтримати українську пісню тематичним вечором, приуроченим її історії та сьогоденню. Яскраві музичні ілюстрації, мелодії української календарної обрядовості, вишуканої вітчизняної інструментальної та вокальної класики наповнили актову залу університету повагою, любов’ю та патріотизмом.

Впродовж вечора прозвучали імпровізовані п’єси для скрипки, романси, музичні твори на слова О. Олеся, І. Франка, Л. Українки та пісні, покладені на музику О. Білаша та М. Скорика. Для аудиторії у складі студентів та професорсько-викладацького складу виступали інструментальне тріо «Контрасти», заслужена артистка України Наталія Фарина, солісти Микола Швидків, Світлана Жуковська та інші. Свято української пісні підготувала і провела заслужена артистка України, артистка розмовного жанру Рівненської обласної філармонії Галина Грицюк.