Розпочато ліцензування за напрямом підготовки «Економіка та підприємництво»

05 березня 2011

Національний університет «Острозька академія» повідомляє, що розпочато процес ліцензування підготовки фахівців за кваліфікаційно-освітнім рівнем «бакалавр» напряму підготовки 0305 «Економіка та підприємництво» спеціальності 6.030509 «Облік і аудит», для чого відповідно до п.15 Порядку ліцензування діяльності з надання освітніх послуг, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 08.08.2007 р. проведено необхідні заходи.