День відкритих дверей зібрав абітурієнтів з усієї України

05 лютого 2011

У Національному університеті «Острозька академія» п'ятого лютого відбувся День відкритих дверей

Про історію та сьогодення університету, основні тенденції навчального процесу та особливості вступної кампанії-2011 абітурієнтам та їх батькам розповіли ректор Острозької академії, професор Ігор Пасічник, відповідальний секретар приймальної комісії, директор Інституту довузівського заочного та дистанційного навчання Галина Пастушок та представники Братства спудеїв. Після цього до уваги гостей були запропоновані документальний фільм про Острозьку академію та відеотур.

Згодом для абітурієнтів та батьків були проведені екскурсія музеєм Національного університету «Острозька академія» та ознайомлення з ресурсною базою навчального закладу.