Завершилися ігри півфіналу! Боротьба триває!

30 квітня 2011

Сьогодні зранку завершилися ігри чвертьфіналу, за результатами яких було визначено дев’ять команд, що пройшли у півфінал. Своїми враженнями від команд з нами поділився член суддівської колегії,  редактор інтернет-газети «Сотня» Олексій Захарченко: «Різниця між учасниками та їх рівнем підготовки невелика – в основному, не було слабких виступів, слабких команд – всі учасники є достойними. Деякі команди, які не пройшли, цілком заслуговували бути у півфіналі, але, на жаль, ми були вимушені обрати лише 9 команд».

Підтверджують слова пана Олексія і учасниці Турніру, члени команди «Еспада» Олена, Вікторія та Валерія, які приїхали із Сумської області: «Ми вперше вийшли у всеукраїнський етап Турніру, хоча до цього багато разів змагалися на обласному рівні. Всі команди цікаві, з учасниками приємно спілкуватися і ми отримали задоволення і від Турніру, і від своєї присутності тут. Між командами панує дружня атмосфера та здорова конкуренція, відсутнє негативне ставлення учасників один до одного, всі об’єктивно оцінюють власні сили. Ми живемо разом, граємо разом, вільний час також проводимо разом! Це робить участь у всеукраїнському етапі насиченішою, ніж в обласному. Сприяє цьому і навколишня атмосфера, адже Острог і Острозька академія вражає своїм спокоєм, красою та унікальністю».

Після запеклої боротьби у півфінальних іграх стали, нарешті, відомими імена тих, хто завтра зранку боротиметься за перемогу. Можемо привітати учасників команд «Еспада» (м. Суми), «Без секретів» (Рівненська обл.), «4 влада» (Волинська обл.) та «Об’єктив» (Сумська обл.).