Минув перший день VII Всеукраїнського турніру юних журналістів

29 квітня 2011

Три тури чвертьфіналу VII Всеукраїнського турніру юних журналістів відбулися 29 квітня в Острозькій академії. Перший конкурсний день подарував школярам безліч емоцій, натхнення та неоціненного досвіду.

Члени журі та учасники діляться виключно позитивними враженнями про початок Турніру.

Василь Бирзул, член журі:

-  Я задоволений прагненням наших молодих колег здобути перемогу у Турнірі та атмосферою, яка панує у цих стінах.  Конкурсанти вміють толерантно вести полеміку та предметно дискутувати. Відчувається те, що учасники володіють знаннями, але лише на теоретичному рівні, і цього трохи замало, щоб вміло оперувати певними журналістськими категоріями.

Карина Андрющенко, учасник команди «Royal Press»:

-  Сьогоднішній день відзначився великою кількістю вражень. Моя команда показувала різні результати, але примітним є те, що наші бали з кожним завданням покращувались і зрештою ми отримали найвищі оцінки у нашій групі. Мені сподобалося, що журі прокоментувало своє рішення щодо балів за виступи. Гра була толерантна, насичена і яскрава. Сподіваюся, так цікаво буде і надалі. Помітно, що напруження зростає, але це лише підкреслює, що кожна команда достойна перемоги.